КОМПЛЕКС

ЖК Центральний – сучасний житловий комплекс в м. Василькові на Київщині, усього за 30 хвилинах від української столиці. Васильків – розвинене місто з відмінною транспортною розв'язкою і підійде у тому числі тим, хто кожен день має діставатися до столиці на роботу або навчання.
Втім, наш 10-поверховий ЖК має все необхідне для повноцінного життя і за межами Києва. Розвинена інфраструктура навколо дозволяє мешканцям нашого житлового комплексу отримувати все, що їм необхідно, в крокової доступності. Так, поруч є школа і дитячий сад, торговий центр і магазини. Крім того, магазин передбачений і на першому поверсі ЖК – ви точно гідно оціните можливість купити все, що потрібно, просто спустившись на ліфті.
Крім того, забудовник ТОВ «ЕНЕРГО БУД» займається благоустроєм всього кварталу навколо житлового комплексу. Вже скоро з'являться дитячі та спортивні майданчики, якими зможуть користуватися в тому числі жителі комплексу.
Дизайн ЖК Центральний ідеально вписується в ландшафт Василькова і відрізняється функціональністю. Ми дбаємо про наших мешканців, тому будівництво здійснюється з використанням тільки безпечних матеріалів та з дотриманням усіх будівельних норм. Детальніше про технології будівництва ви можете дізнатися в нашому відділі продажів.